Dubai je kao gost u Čačku savladao domaću ekipu Borca sa 87:74,u utakmici četvrtog kola ABA lige.

Gostima je ovo  treća pobeda u četiri odigrana meča, a Čačani su pretrpeli treći poraz.

Borac je bio ravnopravan rival do pred kraj druge četvrtine, kada gosti prave seriju 12:1 i na poluvreme odlaze sa 11 poena prednosti - 47:36.

U nastavku, ekipa Borca nije uspela da čak ni ozbiljnije da pripreti, osim što je u par navrata prilazila na 5-6 poena razlike.

Dubai su predvodili Danilo Anđušić sa 16 poena, Avudu Abas sa 15 poena i Ajzea Tejlor sa 13 poena i šest asistencija. Davis Bertans pobedi je doprineo sa 10 poena, pet skokova i tri ukradene lopte, a Nemanja Dangubić sa sedam poena i pet skokova.

U ekipi Borca Marko Pavićević postigao je 16 poena uz sedam skokova, a sa 16 poena utakmicu je završio i Paulijus Valinskas. Dajante Boldvin dodao je 10 poena, a Majkl Smit devet poena.

Dubai ima tri pobede i poraz, a Borac pobedu i tri poraza.

U petom kolu Dubai će dočekati Spartak, a Borac će u Baru igrati protiv Mornara.