21:24

24.minut

21:20

23.minut

Hol se prošetao kroz reket crveno-belih! 46:56. Fauliran je Nedović koji ide na liniju penala. Promašuje prvo, pogađa drugo! 46:57

21:17

31.minut

Fauliran je Teodosić u prodoru. Ide Miloš na liniju penala odakle je siguran. 42:56

21:15

Još 10 minuta košarke!

Imala je Crvena zvezda praznih minuta u trećoj deonici, ali Fenerbahče nije opdigrao ništa! Odbrana crveno-belih funkcioniše, a razlika je saradnjom Mitrovića i Teodosića vraćena na dvocifrenu! Ukoliko se nešto drastično ne desi, Zvezda će odneti ogromnu pobedu iz Istanbula!

21:12

30.minut - Kraj treće četvrtine!

Zakucavanje Luke Mitrovića!  42:54

21:06

29.minut

Mitrović fauliran i on ide na liniju penala! Polovičan Luka. 42:48! Teodosić za Mitrovića 42:50! Ponovo je fauliran Luka i ide na liniju penala! Ovog puta stoprocentan! 42:52!

21:04

28.minut - Hejs-Dejvis se razigrao!

Nova trojka Amerikanca! Fener je na samo -4 41:45!

Kakav odgovor Dauma, iz okreta! 41:47!

Fauliran je Meli i ide na liniju penala, polovičan Italijan! 42:47!

20:59

27.minut

Poeni Hejs-Dejvisa posle dugo vremena! 38:45!

20:58

25.minut

Razigrao se Hol, ponovo precizan! 36:45

20:56

24.minut - Fenomenalni Daum!

Bolomboj faulira Hola i šalje ga na liniju penala! Polovičan je Amerikanac! 34:42. Kakav odgovor Dauma, poeni uz faul. Precizan i sa linije penala, Zvezda ponovo ima dvocifrenu prednost! 34:45

20:53

23.minut

Kakvo zakucavanje Dauma! 33:42

20:51

22.minut

Poeni Bolomboja 31:40! Odgovara Birč 33:40!

20:48

21.minut - Počelo je drugo poluvreme u Istanbulu!

Prvi napad za Crvenu zvezdu!

20:29

Kraj prvog poluvremena!

20.minut

Trojka Hejs-Dejvisa! 31:36! Fauliran je Kalinić koji ide na liniju penala odakle je polovičan! 31:37. Ofanzivni skok Dauma posle promašaja Kalinića, onda i šut Kenana, ali još jedan ofanzivni skok Kalinića koji je fauliran i ponovo ide na liniju penala! Pre svega, tajm-aut Jasikevičijus! Ponovo Nikola 1/2. 31:38!

20:26

19.minut

Novi poeni Kolsona 28:36!

20:23

18.minut

Fauliran Kodi Miler Mekintajer u kontri, ide na liniju slobodnih bacanja! Precizan plejmejker Crvene zvezde oba puta. 24:36! Odogovara Kolson na drugoj strani 26:36!

20:20

16.minut

Trojka Bolomboja! Izuzetno bitan koš za prekid serije Fenera! 24:34

20:15

15.minut

Nesportski faul sviran Bolomboju, stiče se utisak da je odluka i više nego oštra! Sferopulos traži čelendž! Promenio je odluku Poljak.

Dva slobodna bacanja za Pjera koji je precizan! 24:31

20:12

14.minut - Nastavlja se serija Fenerbahčea!

Hol se prošetao do obruča, nastavlja se serija Fenera! 22:31! Tajm-aut Sferopulos!

20:08

13.minut - Bude se domaći!

Trojka Pjera 18:31! Fauliran je Hejs-Dejvis koji ide na liniju penala! Precizan Amerikanac! 20:31! serija Fenera 8:0!

20:06

12.minut - ZAPALIO SE NEDOVIĆ!

Nova trojka Nedovića 12:31! Najveća prednost crveno-belih +19! Poentira Hol na drugoj strani uz faul Mitrovića. Precizan i sa linije penala! 15:31

20:05

11.minut

Nedović poentira za novih Zvezdinih +1612:28!

20:00

Kraj savršene prve četvrtine za Zvezdu!

10.minut

Troojka Nedovića, kakav start Zvezde! 10:26. Odgovara Hejs-Dejvis koji je jedini raspoložen kod domaćih! 12:26

19:59

9.minut - Nedović na parketu!

Samo što je ušao na teren, Nemanja Nedović poentira 10:23!

19:57

8.minut - Šou Dauma!

Daum fantastično trči kontru i poentira 10:21!

19:56

7.minut

Novi poeni za razigranog Dauma 7:19! Odgovara Hejs-Dejvis trojkom. 10:19

19:55

6.minut

Dobra odbrana Zvezde, ali Šanli popravlja promašaj svog saigrača. 7:17

19:53

5.minut - Rapsodija Zvezde!

Trojka Dejvisa, a onda fenomenalno zakucavanje Bolomboja! 5:14. Noava trojka za Zvezdu, Daum. Šta rade crveno-beli, razbijaju Fener. 5:17

19:52

4.minut

Precizan Kenan, a onda i trojka Bolomboja, Zvezda se raspucala! 2:12!

19:49

3.minut - Kakav start Zvezde!

Trojka Kenana, pa onda i novo zakucavanje Bolomboja! 0:7! Odbrana funkcioniše perfektno, igrači Fenerbahčea ne vide koš! Prvi poeni za fenerbahče preko Hejs Dejvisa! 2:7

19:47

2.minut

Zakucavanja Džoela Bolomboja 0:2.

19:44

1.minut - Počela je utakmica u Istanbulu

Prvi napad na meču za Fenerbahče! Odbranili su se crveno-beli, ali Bolomboj promašuje!

19:27

Zvezda bez Lazića i Plavšića:

SASTAV ZVEZDE: Kodi Miler Mekintajer, Miloš Teodosić, Jago dos Santos, Ajzea Kenan, Nemanja Nedović, Ognjen Dobrić, Nikola Kalinić, Rokas Gedraitis, Dejan Davidovac, Luka Mitrović, Majk Daum, Džoel Bolomboj.

18:58

Nemanja Nedović u sastavu:

Iako je propustio meč protiv Igokee u ABA ligi zbog istegnuća mišića, Nemanja Nedović je spreman za duel u Istanbulu!

18:47

Bobi oduševio Delije:

16:53

Neuobičajena sudijska trojka u Istanbulu:

Evroliga je za utakmicu u Istanbulu za glavnog sudiju postavila je poljskog arbitra Pjotra Pastusjaka, koji je dugo deo Evrolige, ali koji nije tako često bio postavljan za šefa tima arbitara.

Drugi sudija na ovom meču biće vrlo iskusni Karlos Kortes iz Španije, dok će u ulozi trećeg arbitra biti francuski sudija Tomas Bisuel, koji je jedan od mlađih u Evroligi.

16:49

Fenerbahče oslabljen protiv Zvezde:

Suspenzija Tarika Biberovića pred duel u Istanbulu.

16:47

Duel neporaženih:

Oba tima su sjajno otvorila sezonu u eliti.

Zvezda je kao gost savladala Pariz, pa potom Baskoniju na svom terenu.

Fenerbahče je kao domaćin bio bolji od Olimpijakosa, a potom kao gost savladao Efes u turskom derbiju.

Standings provided by Sofascore

16:42

Janis Sferopulos pred Fenerbahče:

- Imaju dve pobede, odličan su tim i imaju zaista sjajan roster, koji je veoma kompletan. Možda imaju povrede, ali imaju mnogo kvalitetnih igrača i evroligaško iskustvo. Znamo šta moramo da uradimo. Moramo biti veoma koncentrisani na naš plan. Imaju glasnu publiku, zato moramo ostati fokusirani, ne smemo izgubiti ni minut koncentracije. Držaćemo se plana i boriti se da pratimo ono što smo zamislili za ovu utakmicu - rekao je trener Crvene zvezde.