Svi događaji
Od najnovijeg
22:25

35. minut - Maksimalan učinak sa linije za slobodna bacanja!

Tajrik Džons pogađa dva slobodna bacanja, crno-beli vode 74:62!

22:20

34. minut - Konačno!

Karlik Džons postiže prve poene za crno-bele u poslednjoj deonici!

22:19

33. minut - Serija Bavaraca od 5-0!

Nejpir je uz dosta sreće, od tablu pogodio trojku, crno-beli vode rezultatom 71:57!

PARTIZAN-BAYERN_29.JPG
Starsport

22:17

32. minut - Dugo nije bilo poena...

Loš napad Partizana, Nakiću je izbijena lopta da bi u kontri Kančenkov lako poentirao!

22:12

Završena je treća četvtina!

Partizan pred poslednju četvrtinu vodi rezultatom 71:52!

22:10

30. minut - Trojkaaa!

Nilikina pogađa novu trojku za Partizan, crno-beli imaju velikih +19 poena prednosti!

22:08

28. minut - Sjajan potez!

Odlično se Tajrik Džons snašao u protivničkom reketu, "razneo" je protivničke igrače i lako stigao do novih poena!

22:05

27. minut - Dobra odbrana!

Odlična odbrana Tajrika Džonsa, da bi potom Bonga bio fauliran koji je pogodio oba slobodna bacanja za +16 poena prednosti!

22:01

26. minut - Ovo je bilo veoma važno!

Nilikina postiže vrlo bitnu trojku kojom se odbija nalet protivnika!

21:58

25. minut - Parni valjak ponovo ima dvocifrenu prednost!

Isak Bonga je pogodio oba slobodna bacanja, za +10!

21:57

24. minut - Problem za crno-bele!

Loše igra Partizan u drugom poluvremenu, što koriste gosti i smanjuju na 54:46!

21:54

23. minut - Velika serija Bajerna!

Gosti su mnogo bolje otvorili drugo poluvreme i napravili seriju od 9-2, da bi tu seriju trojkom prekinuo Bonga!

Partizan-Bayern-A1236.JPG
Starsport

21:51

22. minut - Ponovo Edvards!

Košarkaš Bajerna postiže još jednu trojku, gosti smanjuju rezultatski zaostatak!

21:50

21. minut - Trojka!

Edvards preko Dejvisa pogađa trojku na otvaranju treće deonice, a onda Sterling na drugoj strani poena lako poentira!

21:42

Sterling Braun je sa 16 poena ubedljivo najbolji u dosadašnjem delu utakmice!

21:31

Završena je druga četvrtina!

Nakon prvog poluvremena košarkaši Partizana vode rezultatom 49:32!

21:31

20. minut - Konačno koš!

Karlik Džons prekida seriju Bajerna!

21:29

19. minut - Bajern pravi seriju 6-0!

Sada je i Buker pogodio sa poludistance, a Željko Obradović je ponovo zatražio još jedan tajm-aut kako bi pokušao da malo razmrda svoje miljenike, od kojih zahteva da se ne opuštaju!

21:26

18. minut - Žoc traži prvi tajm-aut večeras!

Gosti iz Minhena prave seriju 4-0 što je Željka Obradovića nateralo da odmah reaguje tajm-autom!

Partizan-Bayern-A0575.JPG
Starsport

21:24

18. minut - Balša Koprivica prvi put na parketu!

Centar crno-belih dobio je priliku da zaigra u finišu prvog poluvremena, i sjajnom odbranom oduševio je navijače, ali i svog trenera!

21:20

Spektakularna je atmosfera u Areni!

21:18

16. minut - Dominira Braun!

Novi poeni za 29 godišnjeg košarkaša, on na svom kontu već ima 16 poena!

21:14

15. minut - Šta radi ovaj čovek večeras...

Sterling Braun je postigao još jednu trojku, on večeras za tri poena šutira 4/4! Košarkaši Bajerna nemaju nikakvo rešenje za raspoloženog Brauna...

21:09

13. minut - Raste prednost Partizana...

Nikilika pogađa dva slobodna bacanja, crno-beli imaju +14 poena prednosti!

21:09

12. minut - Rafalna paljba crno-belih se nastavlja...

Sterling Braun posle asistencije Alekseja Pokuševskog postiže novu trojku za Partizan!

21:07

11. minut - Džons!

Karlik Džons pogađa sa poludistance na otvaranju druge četvrtine, crno-beli ponovo imaju dvocifrenu prednost!

21:04

Završena je prva četvrtina!

Posle prvih 10 minuta rezultat je 24:15!

21:03

10. minut - BUM!

Odlična odbrana Parnog valjka, a onda zakucavanje Tajrika Džonsa u kontri! Na drugoj strani Branković stiže do poena posle ofanzivnog skoka!

21:01

9. minut - Šta se ovo dešava?

Crno-beli su postigli šestu trojku u dosadašnjem toku meča, sada je i Nilikina pogodio!

20:57

7. minut - Arena je eksplodirala!

Bonga je iz velike udaljenosti u poslednjoj sekundi napada pogodio trojku i "zapalio" Arenu, crno-beli imaju +8 poena prednosti!

20:56

6. minut - Još jedna trojka!

Marinković je proigrao Brauna koji je iz ćoška postigao trojku, da bi u narednom napadu položio loptu i sam napravio seriju od 5-0!

20:52

5. minut - Prvi poeni za kapitena!

Vanja Marinković je sjajno probio i lako stigao do svojih prvih poena na večerašnjoj utakmici!

20:51

4. minut - Rešetaju i jedni i drugi!

Prvo je Obst pogodio sa poludistance, da bi Bonga na drugoj strani parketa pocepao mrežicu pogotkom van linije 6,75!

PARTIZAN-BAYERN_13.JPG
Starsport

20:49

3. minut - Lundberg zapalio Arenu!

Dug napad Partizana, delovalo je da ideje nije bilo, a onda je Dejvis proigrao Lundberga koji je u poslednjoj sekundi napada postigao trojku!

20:47

2. minut - Trojkaaaa!

Sterling Braun postiže trojku na drugoj strani terena i tako zapalio navijače! Buker je potom bio siguran sa linije za slobodna bacanja!

20:46

1. minut - Počela je utakmica!

Crno-beli primaju koš na početku meča, Nejpir je iskoristio nepažnju protivničkih košarkaša i nakon asistencije Bukera lako poentirao za 2:0!

20:37

Košarkaši Partizana na zagrevanju!

KK Partizan / Dragana Stjepanović Košarkaši Partizana na zagrevanju pred meč sa Bajernom

20:33

Podrška!

Večerašnju utakmicu gledaju supruga i sin nekadašnjeg košarkaša Partizana, Matijasa Lesora!