Slušaj vest

Posle lošijeg početka utakmice, crveno-beli su stigli do ubedljivog trijumfa u 20. kolu Evrolige.

Bolomboj je utakmicu završio kao najkorisniji igrač sa indeksom korisnosti 25. Imao je centar Zvezde osam poena 15 skokova i tri blokade.

- Definitivno, važna pobeda za nas. Posle sporijeg starta smo uspeli da uradimo podešavanja. Kada je počeo meč, imali su otvorenu tranziciju, trojke, radili su sve što su hteli. Ali, uradili smo "podešavanja" i pokazali ono što možemo da uradimo kao tim. Nije tu bio samo jedan momak. Zaista smo uradili dobar posao kao tim. - rekao je Bolomboj.

Džoel Bolomboj Izvor: MONDO

Utakmica je otvorena serijom gostiju 9:0.

- Večeras je bilo malo drugačije. Zaista igraju fizički jako. Napadali su naše napadače, to je uticalo na tranziciju, lake poene. Bilo je od svega po malo. Malo i loše komunikacije, ali da, napravili smo podešavanja i upisali pobedu.

Fotografije iz Arene Foto: Starsport

Crvena zvezda sada ima učinak od 12 pobeda i osam poraza i na petom je mestu na tabeli.

Bonus video:

Luka Mitrović odigrao 500. utakmicu Izvor: MONDO