Tajson: Snimaćemo film, igraće me Džejmi Foks
- Za godinu - godinu i po uradićemo priču o Majku Tajsonu. Džejmi i ja smo već razgovarali na tu temu i njemu će biti dodeljena glavna uloga - otkrio je Tajson i objasnio da činjenica da je gotovo vršnjak sa slavnim glumcem neće predstavljati problem.
- Džejmi ima godina skoro kao ja, ali sad postoji sistem animacije i neće biti nikakvih problema.
Prema nekim izveštajima, glumac koji je osvojio Oskara za ulogu u filmu „Rej“ pre deset godina, odavno je impresioniran Tajsonom i već je od šampiona zatražio da mu pomogne u pripremanju novog glumačkog zadatka. I sam Džejmi je u razgovoru za „Lajv šou s Kelijem i Majklom“ još u maju rekao da bi voleo da na filmskom platnu predstavi Tajsona.
- Imao sam priliku da se družim s njim kad je bio na vrhuncu karijere, a sad razgovaram s njim o tome da napravimo film. Mislim da bi ta priča bila fantastična - rekao je Foks.
(G. F.)
ZELENSKI ODBIO DA POTPIŠE TRAMPOVU PONUDU: „Taj dokument nije spreman, ne štiti Ukrajinu“! Poljski premijer uputio HITAN apel Evropljanima (VIDEO)