PROGOVORILA O TEHNIČKIM PROBLEMIMA: Evo šta Tijana Bogićević kaže o Evrosongu!
Pevačica Tijana Bogićević, nakon što nije uspela da se plasira u finale Evrovizije, vratila se u Srbiju, i otkrila sa kakvim problemima se srpska delegacija susretala na sceni u Kijevu.
"Bilo je raznih tehničkih problema. Nismo samo mi imali probleme, nego sve delegacije. Ali ja sam jako zadovoljna, nisam neko ko će tražiti krivca", rekla je Tijana i otkrila da li se plaši da će je ljudi zaboraviti posle ovog takmičenja.
"Kao misliš da ću ući u zaborav kao popo pevačica u Srbiji. Svi znaju ko je Sanja Vučić. To ne može da se desi, na vama je samo kako ćete vašu karijeru da vodite. Pop muzika u Srbiji je zaboravljena. Nisam bila mnogo prisutna ni pre Evrovizije, moj albium će izaći u oktobru i sa i bez Evrovizije. Možda me jedino mediji zaborave, ako im ne budem interesantna, ali to je već na vama", rekla je pevačica.
TIJANA BOGIĆEVIĆ SLETELA U BEOGRAD: Finale mi je izmaklo za samo 3 BODA!
(Blic)
ZELENSKI ODBIO DA POTPIŠE TRAMPOVU PONUDU: „Taj dokument nije spreman, ne štiti Ukrajinu“! Poljski premijer uputio HITAN apel Evropljanima (VIDEO)