SEKA ALEKSIĆ NOVU GODINU PROVODI RADNO I NE VOLI DA JE SLAVI: Pevačica otkrila pravi RAZLOG, a svaki dan ima ovu ŽELJU!
Seka Aleksić veliki je vernik pa samim tim i proslavlja pravoslavne praznike u skladu sa običajima. Novoj godini ne pridaje veliki značaj jer, kako kaže, uvek joj je radna.
"Ne radujem se Novoj godini, ne verujem u Deda Mraza i nikada mu nisam pisala pisma. Božić doživljavam kao veliko tradicionalno slavlje. Za Novu godinu uvek radim", istakla je Seka u emisiji "Premijera".
Vlasnica brojnih hitova otkrila je i koje joj to želje ispunjava suprug Veljko, ali i da li očekuje prinovu u 2019. godini.
"Želje imam svakodnevno, ne samo 31. decembra i ne verujem da se te želje uopšte ispunjavaju. Moj suprug i ja se radujemo malim poklonima i svakako ćemo jedno drugom nešto pokloniti. Ne pravimo planove u vezi potomstva, ali bi svakako voleli da našem sinu podarimo brata ili sestru", rekla je pevačica.
Kurir.rs, Foto: Printscreen/YT
ZELENSKI ODBIO DA POTPIŠE TRAMPOVU PONUDU: „Taj dokument nije spreman, ne štiti Ukrajinu“! Poljski premijer uputio HITAN apel Evropljanima (VIDEO)