Anabela Atijas, kada bi se vratila u vreme devedesetih godina, možda je ne biste ni prepoznali.

1993.jpg
Foto: Screenshot
1995.jpg
Foto: Privatna Arhiva

Pevačica je od samog početka svoje karijere doživela veliku stajling transformaciju, iako nije mnogo toga radila na sebi.

1999.jpg
Foto: Screenshot
2010-damir.jpg
Foto: Damir Dervišagić

Ipak, tu i tamo neki hijaluron na licu izmenio je donekle pevačicin izgled, a javno je govorila samo o silikonima u grudima.

2011-dejan-milosevic.jpg
Foto: Dejan Milošević
2014-marina.jpg
Foto: Marina Lopičić

Ona je među prvima uvećala grudi, a sada je otkrila da mora da obavi remont zbog dotrajalosti implantanata.

2014-damir.jpg
Foto: Damir Dervišagić
2015-naocare-damir.jpg
Foto: Damir Dervišagić

Iako je govorila da ne podržava estetsku hirurgiju, kad je reč o jagodicama, ne može da se ne uoči da su upravo njoj dosta izraženije nego u mlađim danima. Ipak, osim silikona u grudima, Atijasova je menjala frizure, a danas ima i tetovirane obrve.

2015-aleksandar-jovanovic-cile.jpg
Foto: Aleksandar Jovanović Cile
2019-nemanja-nikolic.jpg
Foto: Nemanja Nikolić

Malo je poznato da je pevačica uklanjala i višak kože sa stomaka, a klinika je objavila fotografije sa tog tretmana.

Kurir.rs/ N.M, M.V Foto: Screenshot, Nemanja Nikolić

01.jpg
Foto: Kurir