NIKAD BOLNIJA ISPOVEST! Andrija Milošević o heroini njegovog života
Kada se izgubi roditelj ostaje velika praznina celoga života. Glumac Andrija Milošević progovorio je o, kako je nazvao, heroini njegovog života - majci.
- Nisam bio vezan mnogo za roditelje, rano sam i otišao od kuće. Ali, uvek sam imao "vezu" da budem tu kada treba. Bilo mi je žao što nisam više vremena provodio sa majkom. Radio sam. Uvek se naknadno razmišlja kako si mogao više vremena da provedeš sa nekim - istakao je Milošević.
Glumac je dao savet onima koji su u prilici da budu sa roditeljima i koji imaju sreću da su pored njih još uvek.
- Preporučujem svakome ko ima roditelja da mu posveti mnogo vremena, da šeta i priča, da ima strpljenja. Roditelj kada ode, ta tuga nikada ne prestaje. Biće manje tužno ukoliko više vremena provedete sa roditeljima.
Glumac je naveo da se "svet pogubio" jer se izgubilo poštovanje prema svemu značajnom u životu.
(Kurir.rs)
"NARODE, NEMOJTE SE PLAŠITI, SRBIJU POBEDITI NEĆE!" Vučić: Pokazali smo šta je demokratija, a sada je i vreme da pokažemo šta je država (VIDEO)