Bivši rijaliti učesnik Filip Car trenutno se nalazi u Beogradu, a slobodno vreme koristio je u jednom restoranu na Skadarliji, što je Kurir i zabeležio.

EKSKLUZIVNI SNIMAK! UHVATILI SMO CARA U SKADARLIJI: Bivši zadrugar častio MUZIKU, slikao se sa fanovima, a ONI mu pravili društvo Foto: Kurir

Podsetimo, Car je prethodno na Instagramu objavio fotografiju nekadašnjeg suparnika Marka Janjuševića Janjuša sa kojim je, kako je napisao, imao poslovnu saradnju.

Kurir.rs/K.Đ/M.M.

NE PROPUSTITERijaliti"POSLE GRINGA IDE BINGO!" Dalilina prijateljica dala svoj sud o Dragojevićkinoj NOVOJ LJUBAVI, otkrila kako je protekao rođendanRijalitiOVO NIKO NIJE OČEKIVAO! Filip Car munjevitom brzinom odgovorio na ŽESTOKU PROZIVKU Lepog Miće, evo šta je PORUČIO PEVAČU!Rijaliti"NA ROĐENDANU FILIPA CARA BIĆE I BIVŠE I SADAŠNJE, ČAK I DALILA!" Lepi Mića urnisao bivšeg cimera, obećao da će da uradi OVO!RijalitiFILIP CAR JAVNO ISPROZIVAO LEPOG MIĆU: Zovem te na svoj rođendan, nećeš moći da prisustvuješ, zato te zovem! ŽESTOKO! (FOTO)
Ivan Nešković pred ulazak u Zadrugu 6 opleo po bivšoj devojci Izvor: Kurir
Ivan Nešković pred ulazak u Zadrugu 6 opleo po bivšoj devojci Izvor: Kurir