Supruga Đorđa Đokovića, Saška Veselinov Đoković, objavila je na Instagram profilu njihovu zajedničku fotografiju iz šopinga, pa objasnila koliko dobro funkcionišu, ali da ipak ona vodi "glavnu reč".

saska.jpg
Foto: Danijela Vujsić

Saška je izabrala garderobu za Đorđa, pa ga "naterala" da sve isproba, a onda je zabeležila njegovo neraspoloženje zbog toga.

Ona je napravila zajednički selfi, pa ispričala kako je protekao njihov današnji šoping:

screenshot-133.jpg
Foto: Printscreen

- Trenutno nije reprezentativan, jer ga je mrzelo da proba baš sve stvari koje sam izabrala, ali inače jako dobro funkcionišemo u šopingu - napisala je Saška.

Podsetimo, o njihovoj ljubavnoj priči raspreda se naširoko od dana kad se pročulo da su zajedno.

- Bili smo u gradu, nisam ništa proveravao. Došao sam do nje rekao joj: ''Ćao'', gledala je u telefon, nije me ni pogledala - pričao je Đorđe Đoković jednom prilikom.

- Naš prvi susret nije bio slavan. Posle tri nedelje smo razmenili brojeve, a tek kasnije se videli. Đole se toliko zagledao u mene kada smo šetali da je lupio nogom u neki auto, mislio je da ja to nisam primetila, ali jesam - istakla je Saška tad u emisiji "Amidži šou".

Kurir.rs/ Republika

Bonus video:

BARBIKE OTKRILE ŠOK DETALJE O ZARADAMA NA ROMSKIM VESELJIMA: Pevačice otkrile ko sa estrade PAPRENO zarađuje na svadbama  Izvor: Kurir televizija