KRISTIJAN LETI U NEBO: Golubović napravio salto pa pao u vodu kao klada: Svi mu se smeju (VIDEO)
Kristijan Golubović postao je glavna atrakcija na društvenim mrežama. Na TikToku pojavio se snimak gde bivši rijaliti učesnik skače u more, a njegov skok nasmejao je mnoge.
Njemu je nedavno istekla zabrana ulaska u Hrvatsku, pa je on odmah iskoristio priliku da poseti hrvatsko primorje, gde je vrlo brzo postao glavna atrakcija.
Golubović se popeo na ogradu kako bi skočio u more i uradio salto, dok se iz pozadine čuo glas kako govori:
- Hajde, 800 gledalaca imaš u lajvu. Jao ja ne bih smela, druže, šanse nema - rekao je ženski glas u pozadini.
Kristijan je potom skočio, a njegov pad u vodu je izgledao bolno. Kada je izronio, pitao je:
- Nisam se otvorio, a? - pitao je Kristijan, a uz video piše "Salto godine".
Mnoge je nasmejao njegov skok, pa su pisali kako se "razbio".
"Uh, mene je zabolelo", "Sad će biti hiljade i hiljade salta", "Salto pa daska", "Beton", "Nisi, brate, iskrivi antenu", "Ma jooook nisi", pisali su ljudi, a scenu pogledajte ispod.
Bonus video:
"DAĆU SVE OD SEBE DA SE SAČUVA MIR I STABILNOST" Vučić: "Biću opet ponosan zato što sam bio na strani časti, na strani slobode, na strani istine" (VIDEO)