"PESMA NATAŠE KOJIĆ JE TELETABISKA" Žena koja ima vanbračno dete sa Kebom udarila na njegovu ćerku: "Ne bih joj napisala pesmu ni za pare, imam dostojanstvo"
Kebina naslednica i pevačica Nataša Kojić nedavno se vratila u domovinu i odlučila da se prijavi na festival "Pesma za Evroviziju",
Tekstopisac Ljiljana Jevremović, koja sa pevačem Draganom Kojićem Kebom ima ćerku Inu, rekla je da joj se uopšte ne dopada pesma Nataše Kojić sa kojom se prijavila da predstavlja Srbiju na "Evroviziji".
Kebina naslednica i pevačica Nataša Kojić nedavno se vratila u domovinu i odlučila da se prijavi na festival "Pesma za Evroviziju", gde će dobiti šansu da predstavlja Srbiju na prestižnom muzičkom takmičenju, a komentare na račun Natašine pesme, pogledajte u ovom teksu.
Međutim, Ljiljana kaže da joj se numera uopšte ne dopada i nazvala ju je "uvredom".
- Pesma je "teletabiska". To je uvreda za sve normalne i pismene građane Srbije. Ne zato što je njena, nego zbog toga što ja pre svega gledam tekstove - rekla je Ljiljana.
S obzirom na to da je Nataša veliki deo svog života živela van Srbije, potegla se tema da li je u redu da je predstavlja. Jevremovićeva, s druge strane, podržava tu ideju.
- Ako je naš državljanin, neka predstavlja Srbiju. Priča naš jezik, propozicije takmičenja su takve kakve su, zašto da ne.
Ljiljana je potom otkrila da li bi pristala da joj napiše pesmu kada bi za to dobila novac.
- Ne bih ni za kakav novac pristala da joj uradim pesmu, jer mi imamo svoje dostojanstvo. Možda bih i prešla i preko svog dostojanstva da nju slušaju široke narodne mase kojima bih mogla da prenesem neku svoju poruku, pa da imam "opravdanje" zašto to radim. Ali, niti je ona umetnik tog kalibra, niti te jačine, niti ima širok dijapazon slušalaca. Zbog nekog šireg interesa možda i bih, ali s obzirom na sve okolnosti - ne.
Kurir / Blic
Pogledajte zanimljiv snimak
SAOPŠTENI DETALJI DOGOVORA SA ISTORIJSKOG SASTANKA Amerika će slati vojnu pomoć Ukrajini; Kijev: Spremni smo na primirje od 30 dana "SVE JE NA RUSIMA"