"NAJLEPŠI DAN ZALJUBLJENIH IKADA!" Pogledajte kakvo iznenađenje je sačekalo Draganu Mirković, baš se POTRUDIO! (FOTO)
Bezbroj puta je istakla koliko je on njena najveća podrška
Pevačica Dragana Mirković podelila je sa svojim pratiocima kako provodi Dan zaljubljenih i objavila fotografiju iznenađenja koje ju je sačekalo.
Kako pevačica vredno radi i skoro svakodnevno nastupa, njen sin Marko Bijelić, odlučio je da obraduje svoju majku i pošalje joj prelepi buket čak u Zagreb.
Dragana se oduševljeno oglasila putem svog Instagram profila i obratila svom sinu:
- Najlepši Dan zaljubljenih ikada! Hvala najboljem sinu na svetu - napisala je Mirkovićeva uz fotografiju.
Marko se odlučio za neobičan buket koji je pored crvenih i belih ruža u sebi imao i medvedića sa crvenim srcem.
Podsetimo, folkerka je sa porodicom i prijateljima nedavno bila u Dubaiju, a tada je objavila snimak i zahvalila se sinu Marku, ćerki Manueli i prijateljici što su joj priredili proslavu povodom rođendan koji će dugo pamtiti.
- Dubai, jedan od najmagičnijih gradova na svetu! Uspomene koje se ne mogu opisati. Sreća koja se ne može zaboraviti. Rođendan najlepši ikada. Hvala beskrajno mojoj najvecoj ljubavi i podršci, mojoj deci i pravoj prijateljici - napisala je Dragana u opisu snimka.
kruir.rs
UPUCAO ČOVEKA, PA SE DAO U BEG! Pogledajte kako napadač iz Odžaka beži nakon što je ispalio 2 metka u muškarca (VIDEO)