POTVRĐENO: Vesić podnosi krivičnu prijavu protiv Nikole Jovanovića
Zamenik gradonačelnika Goran Vesić i gradski sekretar za javni prevoz Jovica Vasiljević sutra će podneti krivičnu prijavu protiv Nikole Jovanovića, šefa odborničke grupe Saveza za Srbiju u Skupštini Beograda.
"Po ovlašćenju Gorana Vesića, zamenika gradonačelnika grada Beograda i Jovice Vasiljevića, gradskog sekretara za javni prevoz, sutra će biti podneta protiv Nikole Jovanovića krivična prijavu zato što je izvršio krivično delo lažnog prijavljivanja iz člana 334. Krivičnog Zakonika", dostavljeno je Tanjugu iz jedne beogradske advokatske kancelarije.
Jovanović je danas podneo krivičnu prijavu protiv Vesića i Vasiljevića zbog "nesavesnog nadzora nad javnim saobraćajem".
(Kurir.rs/Tanjug)
"DAĆU SVE OD SEBE DA SE SAČUVA MIR I STABILNOST" Vučić: "Biću opet ponosan zato što sam bio na strani časti, na strani slobode, na strani istine" (VIDEO)