"BOLJE NEGO NA MORU" Predsednik Vučić sa Vučevićem na Savi Promenadi: Kratak predah, mnogo ozbiljnih odluka u narednim danima
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je fotografiju sa ministrom odbrane i predsednikom Srpske napredne stranke Milošem Vučevićem.
Fotografija je nastala u jednom restoranu na "Savi Promenadi", a predsednik je istakao da je doživljaj bolji nego na moru.
- Bolje, nego na moru. Kratak predah za obojicu. Mnogo ozbiljnih odluka pripremamo za naredne dane. U međuvremenu, skupljamo botove na promenadi - napisao je Vučić na Instagramu.
Kurir.rs
"DAĆU SVE OD SEBE DA SE SAČUVA MIR I STABILNOST" Vučić: "Biću opet ponosan zato što sam bio na strani časti, na strani slobode, na strani istine" (VIDEO)