ZAJEČAR JEDNOGLASNO: Plate funkcionera manje, interes porodilja i dece na prvom mestu!

Gradonačelnik Zaječara Velimir Ognjenović prihvatio je kritiku Saše Mirkovića i u roku od 48 sati krenuo u racionalizaciju radnih mesta. U gradu na Timoku krenulo se od uprave i javnih ustanova i preduzeća i u toku je i smanjenje kojeficijenta zarada počevši od gradonačelnika i njegovih najbližih saradnika pa na dalje. Na danas održanoj sednici gradskog veća ovaj predlog o racionalizaciji je jednoglasno usvojen,a rok za sprovođenje racionalizacije je 31. janur 2015. godine.
Očekuju se uštede na godišnjem nivou koje će biti dovljenje za redovnu isplatu porodilja i za održivost besplatnih vrtica, rekao je gradonačelnik Zaječara Velimir Ognjenvić.
STUDENTI KOJI HOĆE DA UČE SEDMO VEČE U PIONIRSKOM PARKU, UČE POD ŠATORIMA Grupa od 40 osoba ih maltretirala - zviždali im i dobacivali (VIDEO)