KORONA U MAČVANSKOM OKRUGU: Još 80 novozaraženih, najviše u Šapcu
Ove sedmice je svakoga dana u Mačvanskom okrugu bio dvocifren broj pozitivnih, najmanje 46, da bi tokom jučerašnjeg dana bilo potvrđeno 80 takvih uzoraka u Mačvanskom okrugu.
Prema podacima šabačkog Zavoda za javno zdravlje u Šapcu su bila 32 novopozitivna, Loznici osamnaest, Vladimircima sedam, po šest u Bogatiću i Koceljevi, pet u Krupnju, a po tri su imali Ljubovija i Mali Zvornik.
Za 56 osoba je povećan broj obolelih i sada ih je ukupno 661 u okrugu. Po više od dvesta imaju ih Šabac (289) i Loznica (202), 54 Bogatić, 28 Vladimirci, po 27 Koceljeva i Krupanj, 22 Ljubovija, a dvanaest Mali Zvornik.
Okrug je protekle sedmice imao ukupno 291 pozitivnog, a već 317 ih je za prvih pet dana ove i taj broj neće biti konačan posle vikenda.
(Kurir.rs/T.Ilić)
"DAĆU SVE OD SEBE DA SE SAČUVA MIR I STABILNOST" Vučić: "Biću opet ponosan zato što sam bio na strani časti, na strani slobode, na strani istine" (VIDEO)