MINIMALAC: Dortmund golom Kela slavio u Frajburgu

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda pobedili su u gostima ekipu Frajburga sa 1:0 u 24. kolu nemačke Bundeslige. Jedini gol na utakmici postigao je Sebastijan Kel u 58. minutu

FRAJBURG - Fudbaleri Borusije iz Dortmunda pobedili su u gostima ekipu Frajburga sa 1:0 u 24. kolu nemačke Bundeslige.

Strelac jedinog pogotka na utakmici bio je Sebastijan Kel u 58. minutu. Reprezentativac Srbije Miloš Jojić presedeo je ceo meč na klupi.

Srpski reprezentativac i prvotimac Borusije Neven Subotić
potrčao je prvi put posle povrede ukrštenih ligamenata.

Zahvaljujući tom trijumfu Borusija je posle remija Bajera sa Hanoverom (1:1) povećala svoju prednost u odnosu na tim iz Leverkuzena na četiri boda. Vodeći Bajern ima 20 bodova više od Dortmunda.

Frajburg
je ostao na pretposlednjem mestu sa 19 bodova.

U poslednjoj utakmici 24. kola ekipe Majnca i Herte remizirale su rezultatom 1:1.