NEMA VIŠE NIKAKVE DILEME, I MBAPE JE POTVRDIO DA NAPUŠTA PSŽ! "Ovo je moja poslednja godina u Parizu, neću produžiti ugovor"

kraj

Francuski fudbaler i napadač Pari Sen Žermena Kilijan Mbape objavio je da će na kraju sezone napustiti ekipu iz Pariza, nakon sedam godina provedenih u klubu.

"Ovo je moja poslednja godina u Parizu, neću produžiti ugovor i završiću svoju avanturu za nekoliko nedelja. U nedelju ću odigrati svoj poslednji meč na Parku prinčeva", napisao je Mbape na svom Instagram profilu.

Mbape je u PSŽ stigao 2017. godine iz Monaka i sa Parižanima je osvojio šest titula prvaka Francuske i tri Kupa Francuske.

Sa reprezentacijom, Mbape je u Rusiji 2018. godine osvojio titulu svetskog prvaka, a na prošlogodišnjem prvenstvu u Kataru srebrnu medalju.

On nije otkrio gde će nastaviti karijeru, ali španski mediji već nekoliko meseci unazad govore da je on postigao dogovor sa Real Madridom, i da će se 1. jula pridružiti Realu.