Kraj utakmice u Humskoj i ubedljiva pobeda Partizana!

84.minut

Teren napuštaju Zubairu i Zahid, u igru ulaze Trifunović i Pape Furer koji debituje u crno-belom!

20:16

83.minut

Zapretio je Tekstilac, ali je Jovanović fenomenalnom reakcijom sprečio gol gostiju!

20:09

Kalulu preti

75.minut

Partizan ne staje sa napadima. Kalulu je konstantna pretnja po gol gostiju, ali je u nekoliko navrata izabrao pogrešno rešenje. Želeo je da bude nesebičan, ali bi bilo bolje da je sam šutirao.

20:04

Natho izašao uz aplauze

71. minut

Natho napušta teren uz aplauze publike. Nikolić menja Jovanovića

19:55

GOOL! Zahid duplirao prednost!

61.minut

Zahid je nagradio sjajnu partiju! Kalulu je pri prvom kontaktu sa loptom asistirao Zahidu koji postže lep pogodak!

19:53

60.minut

Grimaldo završava meč, umesto njega na terenu Kalulu!

19:46

GOOOL!

52.minut

Natho vraća prednost crno-belima prelepim udarcem!

19:39

Start drugog poluvremena

Vasić je zamenio Jočića

19:25

POLUVREME

46.minut

Kraj burnog prvog poluvremena!

19:19

PONIŠTEN GOL ZUBAIRUA

46.minut

Opalio je levom nogom sa 16 metara i pocepao mrežu gostiju! Ipak, nakon intervencije iz VAR sobe, gol je poništen zbog nedozvoljene pozicije!

19:18

Tektilac dolazi do izjednačenja!

45.minut

Gol Davidovića, siguran sa bele tačke!

19:17

Penal za Tekstilac

44.minut

Šta je uradio Nikola Antić...Rukom je odigrao u kaznenom prostoru i poklonio kazneni udarac gostima. Sudija je prvobitno ostao nem, ali je posle intervencije iz VAR sobe dosudio kazneni udarac, ispravno! Levi bek Partizana je napravio potez kakav ne rade ni amateri na terminu i zaista nije jasno šta je želeo da postigne!

19:15

Jovanović sebično

43.minut

Sebičan je bio Đorđe Jovanović, imao je potpuno samog Gramlda na drugoj strani, pokušao je sam, ali mu je golman Brać odbranio udarac.

19:11

Partizan vodi golom Zubairua!

39.minut

Gool, Zubairu je sjajno iskoristio dubinski pas Zahida, bio brži od odbrane i postiže svoj drugi gol u crno-belom dresu!

PARTIZAN-TEKSTILAC_10.JPG
Starsport Ibrahim Zubairu

19:08

36.minut

Pretio je Grimaldo, ali njegov šut odlazi preko gola!

19:01

Zahid promašio nemoguće

28.minut

Neverovatno šta je promašio Zahid! Nebranjen sa pet metara prebacio je gol gostiju! Definitivno je tračigar prvog poluvremena!

18:58

26.minut

Slobodan udarac za Partizan na 30 metara od gola. Pokušao je Natho da centrira, ali slabo...

18:55

23.minut

Velika borba, Partizan ima inicijativu, ali još uvek ne može da probije odbranu tekstilca.

PARTIZAN-TEKSTILAC_07.JPG
Srdjan Stevanovic/Starsport.rs Partizan - Tekstilac

18:46

Zahid preti

14.minut

Novu priliku imao je Zahid. Grimaldo je prošao pored dva igrača po levoj strani, odložio loptu za Norvežanina koji je šutrao pored gola!

Mogli su crno-beli do prednosti!

18:44

11.minut

Imao je veliku priliku Zahid da donese prednost Partuizanu, ali je šutirao preko gola sa 7 metara.

18:39

Prva javna opomena

7.minut

Žuti karton za Skrobanju, neoprezno je startovao na Zubairua i čini se odlično prošao sa kartonom žute boje.

18:34

3.minut

Prvi korner za Partizan. Centrirao je Antić na prvu stativu, lopta se odbila do Zahida koji je centrirao, a Grimaldo je zapretio.

Prva prilika za crno-bele!

18:33

Na tribinama sve po starom

Prazna Humska dočekala je povratnički debi Save Miloševića. Tužna slika...

18:32

Počela je utakmica u Humskoj

1.minut

Počeo je meč u Humskoj, Tekstilac kreće sa centra!

18:31

Minut ćutanja:

Utakmica počinje minutom ćutanja u čast nedavno preminule legende crno-belih Marka Valoka!

17:50

Sastavi:

Partizan: A. Jovanović – Filipović, Ilić, Mujakić, Antić – Ovusu, Natho – Zubairu, Zahid, Grimaldo – Đ. Jovanović.

Tekstilac: Brać – Davidović, Sredojević, Marjanović, Luković – Jočić, Marčić – Skrobonja, Ukačukvu, Stojanović – Kodžić.

17:36

Stanje na tabeli:

Partizan je trnutno na sedmom mestu sa 14 osvojenih bodova, dok je tekstilac na poziciji 12 sa 11 osvojenih poena.

Standings provided by Sofascore

16:16

Savo Milošević pred Tekstilac:

- Ekipa je pod ogromnim psihološkim pritiskom, i taj pritisak jeste nešto što je kamen spoticanja i posebna težina koja se reflektuje na terenu. Po meni postoji jedan način na koji se izlazi iz krize. Da se svi mi u klubu žrtvujemo i uz dobre rezultate izađemo iz krize. Dobri rezultati su najbolji lek za ovakve situacije. Potrebna je posebna žrtva, to je jedini recept - rekao je trener Partizana.