Fudbaleri Severne Makedonije pobedili su na gostujućem terenu u Rigi Letoniju 3:0, u trećem kolu grupe 4 "C" divizije Lige nacija.

Prednost Severnoj Makedoniji doneo je Jani Atanasov golom u 35. minutu, a vođstvo je uvećao Lirim Kamili pogotkom u 70. minutu.

Konačan rezultat postavio je Eljif Elmas golom u trećem minutu nadoknade vremena drugog poluvremena.

Severna Makedonija je prva na tabeli sa sedam bodova, dok je Letonija treća sa tri boda.

Severna Makedonija će u narednom kolu 13. oktobra igrati u Jerevanu protiv Jermenije, dok će Letonija igrati u Torshavnu protiv Farskih Ostrva.

Moldavija je na svom terenu u Kišinjevu pobedila Andoru 2:0, u drugom kolu grupe 2 "D" divizije Lige nacija.

Prednost Moldaviji doneo je Artur Ionita golom u 31. minutu, a konačan rezultat postavio je Maksim Kojokaru pogotkom u petom minutu nadoknade vremena drugog poluvremena.

Glavni sudija na utakmici bio je Srbin Miloš Milanović.

Moldavija je prva na tabeli sa šest bodova, dok je Andora treća bez osvojenog boda.

Moldavija će u narednom kolu 13. oktobra igrati u Takaliju protiv Malte, dok će Andora 16. novembra u Andora la Velji dočekati Moldaviju.